منوی اصلی

دانلود کتاب آتش از آتش

جمال میرصادقی نویسنده، نقاد و پژوهشگر ادبیات داستانی، متولد ۱۳۱۲ است. در دانشگاه تهران ادبیات فارسی خواند، سپس شغل معلمی را پیشه کرد. از دهه چهل با چاپ داستان هایش در مجله سخن نویسندگی را آغاز کرد. در آثار او توصیف زندگی مردم جنوب شهر نشین از راه یادآوری خاطرات کودکی برجستگی دارد. از آثار مهم وی «چشم های من خسته» (۱۳۴۵)، «هراس» (۱۳۵۶)، «دوالپا» (۱۳۵۶)، «درازنای شب» (۱۳۴۹) و «بادها خبر از تغییر فصل می دادند» (۱۳۶۲) را می توان نام برد. میرصادقی از اولین کسانی است که در ایران کارگاه داستان نویسی راه اندازی کرد و دست به تالیف آثار پژوهشی در این زمینه زد که از مهمترین کتاب هایش در این زمینه «عناصر داستان» (۱۳۶۴)، «ادبیات داستانی» (۱۳۶۷)، «جهان داستان غرب» (۱۳۸۲)، «شناخت داستان» (۱۳۹۲)، قابل یادآوری است. رمان «آتش از آتش» را او در ۱۳۶۳ نوشته و در ۱۳۶۹ ویرایش جدیدی روی آن انجام داده است. این کتاب که توسط ناشر دیگری منتشر شده بود.

گفتم: (با من کار دارن مشد عباس؟) پیرمرد سرش را تکان داد: (آره آقا جان.) از اتاق معلم ها که در آمدم، گفت: (آقای مدیر فرمودن تشریف ببرین اتاقشون.) هوای سرد راهرو خورد به صورتم، بعد سرو صدای بچه ها را از تو حیاط شنیدم. اتاق مدیر، ته راهرو بود، راهرو دراز و نیم تاریک. تلفن تو اتاق مدیر بود. تلفن که می زدند مدیر جواب میداد . چند بار گفته بود:(بعضی آقایون هیچ مراعات نمیکنن. آقایون توجه داشته باشن اینجا مدرسه است!) دفتردار میگفت که نم کرده یکی از دبیرها، اقای مدیر را با تلفن هاش کلافه کرده بود.

اطلاعات فایل :

نویسنده : جمال میرصادقی

حجم فایل : 2,650 کیلوبایت

تعداد صفحه : 170

منبع : فول بوک دانلود کتاب الکترونیکی

تمام تلاش ما بر این است که فقط کتابهای رایگان و آثار فاقد حق نشر را بر روی سایت جهت استفاده عموم قرار دهیم. در صورتی که کتابی را مشاهده نمودید که دارای حق نشر میباشد، از طریق بخش تماس با ما به مدیران اطلاع دهید تا نسبت به حذف کتاب اقدام گردد. !!!!

راهنمای دانلود :

توجه : برای باز کردن فایل های دانلودی از نرم افزار ادوب ریدر استفاده نمایید
بازدید : 72 بار
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۲۲
نویسنده: Mojtaba
به اشتراک بگذارید :
فیسبوک گوگل تویتر کلوب فیسنما

بیوگرافی Mojtaba

مهندس دیانت مدیریت وبسایت فول بوک، یک وب مستر حرفه ای(امید داشتن این است که آینده ای مثبت در پیش روی توست )

دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
پاسخ دهید :