منوی اصلی

دانلود کتاب و آنگاه که امتحان نهایی سکوی پرتاب شما میشود

مورچه ها به صورت غریضی برای آینده شان برنامه ریزی میکنند. آنها برنامه ریزان حرفه ای هستند. آنها نه ماه از سال را به جمع آوری غذا اختصاص میدهند تا سه ماه پیش رویشان را بدون مشکل سپری کنند. چرا ما هم از این ویژگی منحصر به فرد آنها استفاده نکنیم؟! این کتاب برای موفقیت دانش آموزان سال سوم و یا هر دانش آموز دیگری که امتحان نهایی دارد تألیف شده است و در نوع خودش بی نظیر است.

داستانی کوتاه سیل شدیدی که اوایل فصل بهار آمده بود، قسمتی از (کلنی) مورچه ها را خراب کرده بود. مورچه ها دو دسته شده بودند؛ دسته ای میگفتند که بهتر است این کلنی آسیب دیده را ترک کنیم و به جای دیگری برویم و کلنی دیگری را بسازیم و دسته دیگر میگفتند بهتر است همین کلنی خودمان را بازسازی کنیم. ملکه کلنی بعد از نشستی که با مشاورشان داشته بود تصمیم گرفته بود این مسئله را به رای بگذارد. ماموران امنیتی کلنی معتقد بودند که این کلنی، توان امنیتی ذاتی خود را از دست داده و نمی تواند در برابر حملات دشمنان دوام بیاورد و همچنین معتقد بودند که ممکن است سیل دوباره تکرار شود...

اطلاعات فایل :

نویسنده : مقداد نوخاصی

حجم فایل : 1,610 کیلوبایت

تعداد صفحه : 288

منبع : فول بوک دانلود کتاب الکترونیکی

تمام تلاش ما بر این است که فقط کتابهای رایگان و آثار فاقد حق نشر را بر روی سایت جهت استفاده عموم قرار دهیم. در صورتی که کتابی را مشاهده نمودید که دارای حق نشر میباشد، از طریق بخش تماس با ما به مدیران اطلاع دهید تا نسبت به حذف کتاب اقدام گردد. !!!!

راهنمای دانلود :

توجه : برای باز کردن فایل های دانلودی از نرم افزار ادوب ریدر استفاده نمایید
بازدید : 74 بار
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
نویسنده: Mojtaba
به اشتراک بگذارید :
فیسبوک گوگل تویتر کلوب فیسنما

بیوگرافی Mojtaba

مهندس دیانت مدیریت وبسایت فول بوک، یک وب مستر حرفه ای(امید داشتن این است که آینده ای مثبت در پیش روی توست )

دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
پاسخ دهید :