منوی اصلی

دانلود کتاب افسانه هایی از بومیان استرالیا

این کتاب قدیمی چاپ ۱۳۴۵ است و داستانهایی از بومیان استرالیا را نقل می کند. بومیان استرالیا به ساکنان اولیه قاره استرالیا گفته می‌شود که از ده‌ها هزار سال پیش از ورود اروپائیان به این سرزمین در آنجا زندگی می‌کرده‌اند. با ورود سپیدپوستان و دیگر مردمان به سرزمین استرالیا، ساختار زندگی بومیان که طی هزاران سال دست نخورده باقی‌مانده بود به شدت دچار دگرگونی شد. امروزه، بومیان همراه با دیگر گروههای قومی و نژادی، در مناطق مختلف استرالیا زندگی می‌کنند و تا حدودی سنت‌ها و روش زندگی خود را حفظ کرده‌اند. در این کتاب ۱۷ افسانه از این بومیان آورده شده است.

یکی بود یکی نبود. در روزگاران بسیار قدیم که این دنیای کهنه هنوز جوان بود تمام حیواناتی که اکنون در استرالیا زندگی میکنند آدمهائی بودند که در آن دور دورها یعنی آنطرف اوقیانوسها زندگی میکردند و چون میشنیدند که در سرزمین آفتابی استرالیا شکار گاههای خوبی وجود دارد و آذوقه فراوانی یافت میشود آرزویشان همیشه این بود که وسیله ای پیدا کنند تا از اوقیانوسها بگذرند و با آن سرزمین دست یابند. در عین حال میدانستند که برآورده شدن آرزویشان بسیار مشکل است زیرا ما بین آنها و سرزمین مقصدشان اوقیانوس پهناور با تمام قدرت و عظمت خود فاصله است...

اطلاعات فایل :

نویسنده : علی اصغر فیاض

حجم فایل : 1,560 کیلوبایت

تعداد صفحه : 81

منبع : فول بوک دانلود کتاب الکترونیکی

تمام تلاش ما بر این است که فقط کتابهای رایگان و آثار فاقد حق نشر را بر روی سایت جهت استفاده عموم قرار دهیم. در صورتی که کتابی را مشاهده نمودید که دارای حق نشر میباشد، از طریق بخش تماس با ما به مدیران اطلاع دهید تا نسبت به حذف کتاب اقدام گردد. !!!!

راهنمای دانلود :

توجه : برای باز کردن فایل های دانلودی از نرم افزار ادوب ریدر استفاده نمایید
بازدید : 63 بار
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۱/۱
نویسنده: Mojtaba
به اشتراک بگذارید :
فیسبوک گوگل تویتر کلوب فیسنما

بیوگرافی Mojtaba

مهندس دیانت مدیریت وبسایت فول بوک، یک وب مستر حرفه ای(امید داشتن این است که آینده ای مثبت در پیش روی توست )

دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
پاسخ دهید :