منوی اصلی

دانلود کتاب بازگشت هویت به هنر و معماری اسلامی چگونه است؟

“معماری اسلامی” همان “معماری توحیدی” است : معماری وارد شدن بر الله (خداوندگار سلام )، و فانی دیدن حقیقت خویش در آن همیشه باقی همواره بَرپای. جهان بینی ما مسلمانان را توحیدی میخوانند. اما متاسفانه بسیار کم از حقیقت معنایی و چیستی آن میدانیم. لفظی آسمانی است که مقام برترین و عظیم اش را درک نمی کنیم، و توجهی به اصیل بودن رابطه حقیقت محتوایی آن با حقیقت و محتوای خداگونه جوهره وجودی مان نداریم، و تنها لفلفه ای مشتری پستند بر زبان های گنگ و نارسایمان شده است.

از معماری اسلامی بسیار دم میزنیم و تفاوت و یا یکی بودن آن با معماری توحیدی جاری در جز و کل هستی نمیدانیم. هان راستی مگر معماری توحیدی و معماری توحیدی جهانی هم داریم؟ پاسخ این مقال به پرسش جاری آری است. و داریم و معماری توحیدی جهانی همان معماری اسلامی مطلوب و مورد علاقه ماست و آن معماری اسلامی و یا معماری توحیدی جهانی یعنی: معماری وارد شدن در حریم یگانه و بلکه مطلق وجود و باید بدانیم که مطلق وجود یعنی الله خداوندگار سلام

اطلاعات فایل :

نویسنده : محمد علی آبادی

حجم فایل : 801 کیلوبایت

تعداد صفحه : 24

منبع : فول بوک دانلود کتاب الکترونیکی

تمام تلاش ما بر این است که فقط کتابهای رایگان و آثار فاقد حق نشر را بر روی سایت جهت استفاده عموم قرار دهیم. در صورتی که کتابی را مشاهده نمودید که دارای حق نشر میباشد، از طریق بخش تماس با ما به مدیران اطلاع دهید تا نسبت به حذف کتاب اقدام گردد. !!!!

راهنمای دانلود :

توجه : برای باز کردن فایل های دانلودی از نرم افزار ادوب ریدر استفاده نمایید
بازدید : 216 بار
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۵/۳۰
نویسنده: Mojtaba
به اشتراک بگذارید :
فیسبوک گوگل تویتر کلوب فیسنما

بیوگرافی Mojtaba

مهندس دیانت مدیریت وبسایت فول بوک، یک وب مستر حرفه ای(امید داشتن این است که آینده ای مثبت در پیش روی توست )

دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
پاسخ دهید :