منوی اصلی

دانلود کتاب جوشکاری، ازدواج عاقلانه آسان و به موقع

«جوشکاری» عنوانی از یک کتاب الکترونیکی است که توسط یکی از مبلغان دانشگاهی درباره ازدواج عاقلانه آسان و به هنگام نوشته شده است. این کتاب حاصل سؤال‌ها و جواب‌هایی است که جامعه دانشجویی دانشگاه‌های تهران – از دانشگاه صنعتی شریف و صنعتی امیرکبیر گرفته تا دانشگاه تهران – و دیگر دانشگاه های کشور جوشیده است. کتاب جوشکاری، کتابی است شامل پرسش و پاسخ‌های جوانان پیرامون ازدواج و انتخاب همسر که در ۲۲۹ صفحه توسط نویسنده در وبلاگش منتشر شده است و حاوی ۱۰۰ سوالی است که از ایشان درباره خواستگاری و مقدمات آن پرسیده شده است و در برخی پاسخ‌ها برای جوانان دم بخت! نکات خوبی را ذکر شده.

جوشکاری 1 سلام خداوند بر شما ما برای وصل کردن آمدیم اما... اما نمیدانیم چطور اینکار را انجام بدهیم! تا دلتان بخواهد پسر دور و برم دارم مثل نقل و نبات اما نه به این شیرینی که گفتم. تا دلتان بخواهد دختر دور و برم دارم مثل گوله نمک اما نه به این با نمکی ها. همه هم التماس دعا دارند برای جوش کاری! احتمالا پرتقال فروش مهم اما این پسرها و دختر ها حرف گوش نمیدهند. شما بگویید من با این التماس دعا ها چکار کنم؟ خانوم هم که با ما اردو می آید برای خودش لیست درست کرده است از دختر ها لیستی مثل مثل لیست من از پسرها که تا حالا حال نوشتنش را نداشته ام. اما باز هم فایده ندارد این بچه ها حرف گوش نمیدهند بعضا ( بخوانید: بعضن؛ به معنی بعضی هاشون) این بچه ها الگویشان فاطمه و علی نیست فاطمه هنوز تنهاست فاطمه هنوز یکتاست

اطلاعات فایل :

نویسنده : حسین عالمی

حجم فایل : 3,670 کیلوبایت

تعداد صفحه : 229

منبع : فول بوک دانلود کتاب الکترونیکی

تمام تلاش ما بر این است که فقط کتابهای رایگان و آثار فاقد حق نشر را بر روی سایت جهت استفاده عموم قرار دهیم. در صورتی که کتابی را مشاهده نمودید که دارای حق نشر میباشد، از طریق بخش تماس با ما به مدیران اطلاع دهید تا نسبت به حذف کتاب اقدام گردد. !!!!

راهنمای دانلود :

توجه : برای باز کردن فایل های دانلودی از نرم افزار ادوب ریدر استفاده نمایید
بازدید : 83 بار
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۰/۲۲
نویسنده: Mojtaba
به اشتراک بگذارید :
فیسبوک گوگل تویتر کلوب فیسنما

بیوگرافی Mojtaba

مهندس دیانت مدیریت وبسایت فول بوک، یک وب مستر حرفه ای(امید داشتن این است که آینده ای مثبت در پیش روی توست )

دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
پاسخ دهید :