منوی اصلی

دانلود کتاب حیوانات را دست کم نگیرید

در اثر تحقیقات دانشمندان امور اجتماعی و جرم شناسی هشتاد درصد اشخاص بزهکار و دزدان و جانیان خطرناک در دوران کودکی به حیوانات آزار و اذیت میرسانده اند به همین دلیل است که برای تربیت افراد صالح و کاردان فردا از امروز باید به کودکان خودمان بیاموزیم که با حیوانات مهربان باشند و هرگز به فکر آزار و اذیت آنها نیفتند. حیوانات را دست کم نگیریم، کتابی است از عزیز نسین نویسنده طنز پرداز و پرآوازه ترک با ترجمه رضا همراه. این کتاب بیش از پنجاه داستان کوتاه را شامل میشود که بیشتر آنها مضمونی حیوان دوستانه دارند.

چهارده سالم بود ... شاگرد کلاس هفتم مدرسه نظام چنگل کوی بودم  .. معلم طبیعی ما دکتر فکررت ثروت بود ... این معلم ، یکروز درباره صفات و رفتار حیوانات صحبت کرد و نمونه های زیادی از کار های خارق العاده حیوانات را شرح داد .. از میان گفته های استاد دو تا از رویداد ها خیلی  در روح  و فکر من اثر گذاشت ، که هنوز هم پس از سالها آن ها را فراموش نکرده ام

اطلاعات فایل :

نویسنده : عزیز نسین

حجم فایل : 7,710 کیلوبایت

تعداد صفحه : 345

منبع : فول بوک دانلود کتاب الکترونیکی

تمام تلاش ما بر این است که فقط کتابهای رایگان و آثار فاقد حق نشر را بر روی سایت جهت استفاده عموم قرار دهیم. در صورتی که کتابی را مشاهده نمودید که دارای حق نشر میباشد، از طریق بخش تماس با ما به مدیران اطلاع دهید تا نسبت به حذف کتاب اقدام گردد. !!!!

راهنمای دانلود :

توجه : برای باز کردن فایل های دانلودی از نرم افزار ادوب ریدر استفاده نمایید
بازدید : 348 بار
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۱/۲۰
نویسنده: Mojtaba
به اشتراک بگذارید :
فیسبوک گوگل تویتر کلوب فیسنما

بیوگرافی Mojtaba

مهندس دیانت مدیریت وبسایت فول بوک، یک وب مستر حرفه ای(امید داشتن این است که آینده ای مثبت در پیش روی توست )

دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
پاسخ دهید :