منوی اصلی

دانلود کتاب دنیا در گذر : تاریخ کوتاه بشر

من از طریق ویدیوی دیوید کریستین به نام “تاریخ بزرگ” دانشجوی تاریخ او شدم و بسیار مشتاق مقاله های او در باره تاریخ جهان در این مجموعه هستم. امیدوارم این کتاب انسان های بیشتری را با این دانشمند و استاد والا آشنا نماید.

دوران انسان های اولیه (جستجوگر اولیه یا شکارچی - گردآورنده) دوران انسان های اولیه دورانی است که انسان برای یافتن غذا و دیگر مایحتاج خود در جستجوی دایمی مواد گیاهی در طبیعت یا شکار حیوانات بوده است و نه کشت و تولید آن ها. دوران اولیه نخستین و طولانی ترین دوران تاریخ انسان است. دورانی که در آن زیربنای بشریت ریخته شده است. انسان های اولیه غذا، محل سکونت و آلات مورد نیاز خود را با جستجو در محیط اطراف خود یافتند، بدون ایجاد هیچ گونه تغییر شکل عمده در محیط زیست. تفاوت بارز روش زندگی انسان ها با سایر موجودات مشابه( مثل میمون ها، شامپانزه هاو...)

اطلاعات فایل :

نویسنده : دیوید کریستین

حجم فایل : 3,830 کیلوبایت

تعداد صفحه : 156

منبع : فول بوک دانلود کتاب الکترونیکی

تمام تلاش ما بر این است که فقط کتابهای رایگان و آثار فاقد حق نشر را بر روی سایت جهت استفاده عموم قرار دهیم. در صورتی که کتابی را مشاهده نمودید که دارای حق نشر میباشد، از طریق بخش تماس با ما به مدیران اطلاع دهید تا نسبت به حذف کتاب اقدام گردد. !!!!

راهنمای دانلود :

توجه : برای باز کردن فایل های دانلودی از نرم افزار ادوب ریدر استفاده نمایید
بازدید : 96 بار
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۰/۱۵
نویسنده: Mojtaba
به اشتراک بگذارید :
فیسبوک گوگل تویتر کلوب فیسنما

بیوگرافی Mojtaba

مهندس دیانت مدیریت وبسایت فول بوک، یک وب مستر حرفه ای(امید داشتن این است که آینده ای مثبت در پیش روی توست )

دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
پاسخ دهید :