منوی اصلی

دانلود کتاب رمان مرگ همسایه‎

محمد رضا نظری دارکولی معروف به کافکای ایران ، نویسندۀ کتاب راهنمای داستان نویسی است که تعاریف تازه ای از عناصر داستان وارد ادبیات داستانی کرد . دارکولی نویسنده و منتقد ادبی صاحب سبک ایرانی است و منتقدان ادبی او را سردمدار ادبیات داستانی نوین ایران می دانند . ادبیات دارکولی سمبلیک ، سوررئال و سیال ذهن است . ادبیات دارکولی ریزبینانه درماندگی های بشر را به تصویر می کشد . ادبیات دارکولی خواهان صلح جهانی است . رمان های محمد رضا نظری دارکولی در لس آنجلس آمریکا و توسط انتشارات شرکت کتاب منتشر شده اند .

در را که با شتاب باز کرد و به سمت خود کشید آفتاب سرتاپایش را فرا گرفت و در کف راه روی تاریک پهن شد. چنان که می شد رد چند سوسک بزرگ را که از شدت نور سراسیمه شده و به هر سوی نادرستی میدویدند در یک نگاه گرفت. کوچه خالی از نفس بود. خلاف هر لحظه ی هر روز، هیچ کسی گذر نمیکرد. نا خواسته و ناگهانی دستی به صورتش کشید که برآمده از پرخاش و حس تعجب او بود. در همین لحظه پسر بچه ای مقابل چشمانش سبز شد که بدون هیچ درنگ و ملاحظه ای گفت: (پاشا دلفان مرد!). این را گفت و شلنگ انداز به سمت بیرون کوچه دوید دور شد...

اطلاعات فایل :

نویسنده : محمدرضا نظری دارکولی

حجم فایل : 1,220 کیلوبایت

تعداد صفحه : 232

منبع : فول بوک دانلود کتاب الکترونیکی

تمام تلاش ما بر این است که فقط کتابهای رایگان و آثار فاقد حق نشر را بر روی سایت جهت استفاده عموم قرار دهیم. در صورتی که کتابی را مشاهده نمودید که دارای حق نشر میباشد، از طریق بخش تماس با ما به مدیران اطلاع دهید تا نسبت به حذف کتاب اقدام گردد. !!!!

راهنمای دانلود :

توجه : برای باز کردن فایل های دانلودی از نرم افزار ادوب ریدر استفاده نمایید
بازدید : 117 بار
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۶/۲۰
نویسنده: Mojtaba
به اشتراک بگذارید :
فیسبوک گوگل تویتر کلوب فیسنما

بیوگرافی Mojtaba

مهندس دیانت مدیریت وبسایت فول بوک، یک وب مستر حرفه ای(امید داشتن این است که آینده ای مثبت در پیش روی توست )

دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
پاسخ دهید :