منوی اصلی

دانلود کتاب علوم تجربی دوم ابتدایی ۱۳۶۷

در فرایند آموزش این درس به اهمیت استفاده از حواس در شناسایی محیط اطراف پی می برند و با انجام فعالیت هایی با نقش حواس مختلف آشنا می شوند و مهارت مشاهده در آن ها تقویت می شود. هر جانور برای آن که زنده بماند و از عهده ی کارهایش بربیاید، باید بداند هر لحظه در جهان اطراف چه می گذرد. او بدون این اطلاعات نمی تواند غذا یا جفت پیدا کند، در زیستگاه مناسب بماند یا از جانوران شکارگر بگریزد. این اطلاعات حیاتی را حواس پنجگانه فراهم می کنند. این کتاب مربوط به دوره اول دبستان سال ۱۳۶۰ میباشد.

جانوران مختلف در جاهای متفاوت زندگی میکنند. بعضی از جانوران در خشکی زندگی میکنند.  بعضی از جانورانی که در خشکی زندگی میکنند زیرخاک به سر میبرند.   بعضی از جانورانی که در خشکی زندگی میکنند زیر خاک لانه میسازند.   بعضی از جانورانی که در خشکی زندگی میکنند میتوانند در هوا پرواز کنند.  بعضی از جانوران در بیابان های گرم و خشک زندگی میکنند. بعضی از جانوران نزدیک آب زندگی میکنند.

اطلاعات فایل :

نویسنده : عطا الله بزرگ نیا

حجم فایل : 7,260 کیلوبایت

تعداد صفحه : 122

منبع : فول بوک دانلود کتاب الکترونیکی

تمام تلاش ما بر این است که فقط کتابهای رایگان و آثار فاقد حق نشر را بر روی سایت جهت استفاده عموم قرار دهیم. در صورتی که کتابی را مشاهده نمودید که دارای حق نشر میباشد، از طریق بخش تماس با ما به مدیران اطلاع دهید تا نسبت به حذف کتاب اقدام گردد. !!!!

راهنمای دانلود :

توجه : برای باز کردن فایل های دانلودی از نرم افزار ادوب ریدر استفاده نمایید
بازدید : 279 بار
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۲/۱۸
نویسنده: Mojtaba
به اشتراک بگذارید :
فیسبوک گوگل تویتر کلوب فیسنما

بیوگرافی Mojtaba

مهندس دیانت مدیریت وبسایت فول بوک، یک وب مستر حرفه ای(امید داشتن این است که آینده ای مثبت در پیش روی توست )

دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
پاسخ دهید :