منوی اصلی

دانلود کتاب چرا باید فکر کنیم؟

از این که تصمیم گرفته اید این کتاب را مطالعه کنید از شما تشکّر مى کنم و خوشحالم که شما هم به تفکّر، اهمیّت مى دهید. کتابى که در دست دارید به شما کمک مى کند تا با ارزش تفکّر در آموزه هاى دینى، بیشتر آشنا شوید. یکى از مهمّ ترین ویژگى مکتب آسمانى ما، تأکید بر تفکّر و اندیشه است و چه زیبا است که پیروان این مکتب در زندگى خود به این نکته، توجّه بیشترى داشته باشند. تلاش ما بر این بوده است که همگام با سخنان نورانى اهل بیت(ع) از مباحثى که در مورد تفکّر در جهان امروز مطرح است نیز بهره مند شویم. این کتاب مى خواهد شما را با قانون جذب آشنا سازد، قانونى که براى اوّلین بار در کلام حضرت على(ع) به آن اشاره شده است. قانون جذب مى گوید: «به هر چه بیندیشى آن را به سوى خود جذب مى کنى». شما مى توانید با آگاهى از این قانون، زندگى خود را متحوّل کنید.

به هر چه فکر کنید، آن را جذب میکنید آیا تا به حال به این نکته توجه کرده اید که چرا گروهی از مردم، همواره در فقر و فلاکت زندگی میکنند؟ آیا فکر کرده اید چرا عده ای از مردم، همیشه در بیماری به سر میبرند؟ و از آن مهم تر اینکه گروهی دیگر از انسان ها در زندگی خود صحنه هایی از کارهای خوب و زیبا می آفرینند و مایه افتخار جامعه می شوند و برعکس، افرادی را میبینیم که گویی کار دیگری به غیر از شرارت نمی توانند بکنند. خواننده عزیز! در اینجا میخواهم شما را با قانون مهمی آشنا کنم؛ قانونی که آشنایی با آن در زندگیم، تغییرات زیادی ایجاد نمود و امیدوارم همان گونه که آگاهی با این قانون کمک شایانی به من در راه کمال و موفقیت نمود، برای شما هم مفید واقع شود.

اطلاعات فایل :

نویسنده : مهدی خدامیان آرانی

حجم فایل : 900 کیلوبایت

تعداد صفحه : 90

منبع : فول بوک دانلود کتاب الکترونیکی

تمام تلاش ما بر این است که فقط کتابهای رایگان و آثار فاقد حق نشر را بر روی سایت جهت استفاده عموم قرار دهیم. در صورتی که کتابی را مشاهده نمودید که دارای حق نشر میباشد، از طریق بخش تماس با ما به مدیران اطلاع دهید تا نسبت به حذف کتاب اقدام گردد. !!!!

راهنمای دانلود :

توجه : برای باز کردن فایل های دانلودی از نرم افزار ادوب ریدر استفاده نمایید
بازدید : 83 بار
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۲۰
نویسنده: Mojtaba
به اشتراک بگذارید :
فیسبوک گوگل تویتر کلوب فیسنما

بیوگرافی Mojtaba

مهندس دیانت مدیریت وبسایت فول بوک، یک وب مستر حرفه ای(امید داشتن این است که آینده ای مثبت در پیش روی توست )

دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
پاسخ دهید :