منوی اصلی

دانلود کتاب نامها و نامیده ها در زبان ترکی

زبان ترکی یکی از زبانهایی است که گنجینه‎ای شایان از نام ها را دارد. نام ها در زبان ترکی در قاعده‎ای متفاوت با دیگر زبانها انتخاب می‎شدند. رسم در میان ترکان باستان این بود که یک فرد در مراحل مختلف زندگی بنا بر اعمال و رفتارهایش اسامی مختلف می‎یافت. میزان دلاوری و جنگاوری و شجاعت فرد در نامگذاری او مؤثر بود. در کتاب حاضر صدها نام اصیل آذربایجانی همراه با تلفظ لاتین و معنای فارسی آنها آورده شده که بیشتر آنها می‎تواند بنا به سلایق مختلف برای نام افراد انتخاب شوند. علاوه بر این نامهای زیادی نیز وجود دارند که بنا به معنا و طرز تلفظ، می‎توانند برای محصولات و مؤسسات مورد استفاده قرار گیرند.

نامها و نامیده ها در زبان ترکی ، مجموعه ای دیگر از جمع ( فولکلور گنجینه سی )گرداوری اینجانب میباشد که تقدیم حضور شما خواننده گرامی میگردد. آنچه که در این مجموعه میخوانید نام دختران و پسران آذربایجانی است که اصلا ریشه آذربایجانی دارد. برخی از این اسم ها هنوز متداول و برخی فراموش شده اند. البته اسم های جدید ی نیز به جمع اسما ترکی پیوسته اند که با توجه به ردیف کار اینجانب از آوردن آن اسم ها خودداری شده است.

اطلاعات فایل :

نویسنده : زهره وفائی

حجم فایل : 1,480 کیلوبایت

تعداد صفحه : 70

منبع : فول بوک دانلود کتاب الکترونیکی

تمام تلاش ما بر این است که فقط کتابهای رایگان و آثار فاقد حق نشر را بر روی سایت جهت استفاده عموم قرار دهیم. در صورتی که کتابی را مشاهده نمودید که دارای حق نشر میباشد، از طریق بخش تماس با ما به مدیران اطلاع دهید تا نسبت به حذف کتاب اقدام گردد. !!!!

راهنمای دانلود :

توجه : برای باز کردن فایل های دانلودی از نرم افزار ادوب ریدر استفاده نمایید
بازدید : 271 بار
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱/۲۳
نویسنده: Mojtaba
به اشتراک بگذارید :
فیسبوک گوگل تویتر کلوب فیسنما

بیوگرافی Mojtaba

مهندس دیانت مدیریت وبسایت فول بوک، یک وب مستر حرفه ای(امید داشتن این است که آینده ای مثبت در پیش روی توست )

دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
پاسخ دهید :