منوی اصلی

دانلود کتاب نمایشنامه نویسی به زبان ساده

نمایشنامه‌نویسی به زبان ساده برای دانش‌آموزان دوره راهنمایی تحصیلی و دبیرستان در هشت فصل حاوی مطالبی است درباره فنون و شگردهای نمایش‌نامه نویسی که ذیل این مباحث سامان یافته است: “جمع‌آوری اندیشه اولیه نمایش”، “گفت وگو”، “شخصیت‌های نمایش”، “طرح داستانی”، “گونه، سبک، صحنه”، “طراحی نمایش‌نامه”، “نگارش متن نمایش‌نامه” و “عرضه نمایش‌نامه”.

برای گرفتن ایده باید به اطراف زندگی خود دقیقتر شویم و درباره آنها بیندیشیم ممکن است حادثه ای را ببینیم و یا درباره آن مطلبی بشنویم. برای پیدا کردن یک ایده خوب و مناسب به شش طریق میتوان عمل کرد: 1- میتوان زندگی خودتان ایده بگیرید 2- تجدید نظر در گفتار و اعمال 3- گرفتن ایده از طریق دیدن و شناختن انسانها 4- گرفتن ایده از زندگینامه ها و شرح احوال 5- گرفتن ایده از داستانها، حکایتها، افسانه ها و... 6- گرفتن ایده از طریق مطالعه حوادث در روزنامه ها و مجلات

اطلاعات فایل :

نویسنده : عبدالحی شماسی

حجم فایل : 1,940 کیلوبایت

تعداد صفحه : 115

منبع : فول بوک دانلود کتاب الکترونیکی

تمام تلاش ما بر این است که فقط کتابهای رایگان و آثار فاقد حق نشر را بر روی سایت جهت استفاده عموم قرار دهیم. در صورتی که کتابی را مشاهده نمودید که دارای حق نشر میباشد، از طریق بخش تماس با ما به مدیران اطلاع دهید تا نسبت به حذف کتاب اقدام گردد. !!!!

راهنمای دانلود :

توجه : برای باز کردن فایل های دانلودی از نرم افزار ادوب ریدر استفاده نمایید
بازدید : 87 بار
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱/۱۸
نویسنده: Mojtaba
دسته: سینما
به اشتراک بگذارید :
فیسبوک گوگل تویتر کلوب فیسنما

بیوگرافی Mojtaba

مهندس دیانت مدیریت وبسایت فول بوک، یک وب مستر حرفه ای(امید داشتن این است که آینده ای مثبت در پیش روی توست )

دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
پاسخ دهید :