منوی اصلی

دانلود کتاب نگاهی به تاریخ معاصر جهان

این کتاب درباره مهم ترین بحران و تحولات سیاسی جهان از نیمه دوم قرن نوزدهم تا اواسط قرن بیستم میلادی است که در بیست و هفت فصل تنظیم شده است. و هر فصل به یکی از رویدادها با بحران اختصاص یافته است. عنوان برخی از فصل ها عبارت است از: اتحاد و یکپارچگی ایتالیا – جنگ آلمان و فرانسه – مسئله شرق – ضعف امپراتوری عثمانی – پیدایش صهیونیسم و اشغال فلسطین – جنگ بوئر ها – انقلاب روسیه در سال ۱۹۰۵ – جنگ های بالکان – جنگ بین الملل اول – روسیه شوروی و انقلاب اکتبر – جنگ داخلی اسپانیا – جنگ بین المل دوم و شوروی در عصر استالین و …

ریشه ها و علل بحرانهای عصر ما این کتاب نگاهی گذرا به عمده ترین حوادث و وقایعی است که از نیمه دوم قرن نوزدهم میلادی در جاهن اتفاق افتاده است و ما قبل از بررسی هر کدام از آنها، در اینجا به اختصار عوامل پدید آمدن آن حوادث را شرح میدهیم: تاریخ جهان از نیمه دوم قرن نوزدهم میلادی از وقایع عمده آکنده است. هر چند این تحولات عمده در سالهای اواسط قرن نوزدهم بتدریج پدید آمدند اما در حدود 1870 به اوج خود رسیدند.

اطلاعات فایل :

نویسنده : محمود حکیمی

حجم فایل : 8,880 کیلوبایت

تعداد صفحه : 405

منبع : فول بوک دانلود کتاب الکترونیکی

تمام تلاش ما بر این است که فقط کتابهای رایگان و آثار فاقد حق نشر را بر روی سایت جهت استفاده عموم قرار دهیم. در صورتی که کتابی را مشاهده نمودید که دارای حق نشر میباشد، از طریق بخش تماس با ما به مدیران اطلاع دهید تا نسبت به حذف کتاب اقدام گردد. !!!!

راهنمای دانلود :

توجه : برای باز کردن فایل های دانلودی از نرم افزار ادوب ریدر استفاده نمایید
بازدید : 276 بار
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۴
نویسنده: Mojtaba
به اشتراک بگذارید :
فیسبوک گوگل تویتر کلوب فیسنما

بیوگرافی Mojtaba

مهندس دیانت مدیریت وبسایت فول بوک، یک وب مستر حرفه ای(امید داشتن این است که آینده ای مثبت در پیش روی توست )

دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
پاسخ دهید :