منوی اصلی

دانلود کتاب نیاز کهنه

کتاب نیاز کهنه، شیوه‌های کاربردی به منظور کاهش تنش‌ها و دلواپسی‌ها را ارائه می‌دهد و با نشان دادن چهره واقعی عشق، سعی در جاودانه کردن آن دارد. اگر عشق در زندگی جاری باشد، روح زندگی و امید بارور می‌شود، آرزوهای دست نیافتنی ممکن می‌شوند و زندگی مشترک معنای مهربانانه تری به خود می‌گیرد. به امید اینکه بتواند سهمی هرچند کوچک در بهبود روابط عاشقانه داشته باشد.

عشق کو نیست.... در بسیاری از اوقات این جمله را شنیده ایم که می گویند عشق کور است اما من با این جمله مخالفم، عشق نه تنها کور نیست بلکه بسیار تیز بین است و آنچه را که بیشتر اهمیت دارد را پررنگ تر می بیند. هنگامی که عاشق می شویم بدون فیلتر کبر و خود پسندی واقعیت را می بینیم در بیشتر اوقات دیده ها و احساساتمان را از فیلتر هایی عبور میدهیم که باعث تحریف واقعیت می شوند اما به هنگام عاشقی این فیلتر ها کنار گذاشته می شود و تصویر واضحی از احساسات و باور هایمان را میبینیم. خود خواهی، خود پسندی، و نگاه منتقدانه در عشق معنی ندارد آنچه که هست وجود حقیقی است که دیدن آن با چشمان غیر عاشق محال است...

اطلاعات فایل :

نویسنده : نازیلا قبادی

حجم فایل : 5,690 کیلوبایت

تعداد صفحه : 63

منبع : فول بوک دانلود کتاب الکترونیکی

تمام تلاش ما بر این است که فقط کتابهای رایگان و آثار فاقد حق نشر را بر روی سایت جهت استفاده عموم قرار دهیم. در صورتی که کتابی را مشاهده نمودید که دارای حق نشر میباشد، از طریق بخش تماس با ما به مدیران اطلاع دهید تا نسبت به حذف کتاب اقدام گردد. !!!!

راهنمای دانلود :

توجه : برای باز کردن فایل های دانلودی از نرم افزار ادوب ریدر استفاده نمایید
بازدید : 173 بار
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷/۱۷
نویسنده: Mojtaba
به اشتراک بگذارید :
فیسبوک گوگل تویتر کلوب فیسنما

بیوگرافی Mojtaba

مهندس دیانت مدیریت وبسایت فول بوک، یک وب مستر حرفه ای(امید داشتن این است که آینده ای مثبت در پیش روی توست )

دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
پاسخ دهید :